Loading...
دوشنبه 02 بهمن 1402 مدیر عطریمو 55 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه 500 یرز


برند اتات لیبره د اورنج عطر 500 یرز را در سال 2019 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند اتات لیبره د اورنج همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
اتات لیبره د اورنج در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، 500 یرز می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در 500 Years از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی گلی. قرار داده است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، کاکائو ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. روایح چوبی از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید عطر اصل 500 یرز به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی 500 یرز کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید