Loading...
جمعه 29 دی 1402 مدیر عطریمو 71 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه کارولینا هررا گود گرل میدنایت


برند کارولینا هررا از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2022 ادکلن اصل کارولینا هررا گود گرل میدنایت را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند کارولینا هررا علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
کارولینا هررا کمپانی متعلق به ایالات متحده است. کارولینا هررا گود گرل میدنایت - Good Girl Midnight از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های بادام ، فلفل صورتی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شکوفه پرتقال ، گل مریم ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، وانیل ، نعناع هندی است.
برای زنانه خرید ادکلن اصل کارولینا هررا گود گرل میدنایت به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی کارولینا هررا گود گرل میدنایت مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید