Loading...
پنجشنبه 28 دی 1402 مدیر عطریمو 54 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه کد اسپرت اتلیت


برند جیورجیو آرمانی عطر اصل کد اسپرت اتلیت را در سال 2012 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند جیورجیو آرمانی همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
جیورجیو آرمانی در ایتالیا ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، کد اسپرت اتلیت می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Armani Code Sport Athlete از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییمرکباتی معطر. قرار داده است. طبیعت عطر کد اسپرت اتلیت خنک است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح نعناع ، خس خس ، زنجبیل ، فلفل صورتی ، مرکبات ، روایح دودی، آب ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. برای مردانه خرید ادکلن کد اسپرت اتلیت به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی کد اسپرت اتلیت کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید