Loading...
چهارشنبه 27 دی 1402 مدیر عطریمو 59 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه استاری نایت


ادکلن مردانه - زنانه استاری نایت محصول برند مونتال از کشور فرانسه است. مونتال این عطر بسیار خوشبو را در سال 2015 به بازار عطرهای گرم مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اصل استاری نایت بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر استاری نایت از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی گلی دسته بندی می شود. عطرهای شرقی گلی در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر پیر مونتاله است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. پیر مونتاله هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده استاری نایت:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، لیمو ترش، سیب هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، نعناع هندی ، یاس، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، کهربا، روایح پودری روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
استاری نایت یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید اینترنتی عطر کلیک کنید و انواع عطر های مردانه - زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید