Loading...
چهارشنبه 27 دی 1402 مدیر عطریمو 70 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه گوچی بلوم اینتنس


برند گوچی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2023 عطر اصل گوچی بلوم اینتنس را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند گوچی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
گوچی کمپانی متعلق به ایتالیا است. گوچی بلوم اینتنس - Gucci Bloom Intense از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های گلی.هستند. آلبرتو موریلاس از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نارنگی ماندارین، زنجبیل ، گلابی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، شکوفه پرتقال ، گل مریم ، یاس شب تاب، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، نارگیل است.
برای زنانه خرید عطر اصل گوچی بلوم اینتنس به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی گوچی بلوم اینتنس مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید