Loading...
دوشنبه 25 دی 1402 مدیر عطریمو 52 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل اترنیتی مردانه ادو پرفیوم


کمپانی کالوین کلین در سال 2019 این ادکلن مردانه را با نام اترنیتی مردانه ادو پرفیوم معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. صاحب امتیاز این عطر کالوین کلین است.
عطر های این کمپانی ساخت کشور ایالات متحده هستند.
عطرها ترکیبی از آمیزه های متفاوت هستند که در کنار هم بوی نهایی عطر را می سازند. در ادامه این مقاله به بررسی اسانس های این عطر مردانه می پردازیم:
اترنیتی مردانه ادو پرفیوم در گروه بویایی معطر فوژه دسته بندی می شود. این گروه بویایی شامل اسانس های متنوعی است.
از عطرسازان مطرح حوزه عطرسازی رایحه بینظیر این عطر را خلق کرده است. عطر مردانه یکی از برترین عطرهای این گروه بویایی از این برند است.
نت های سازنده عطر:
عطرها ترکیبی از مواد طبیعی و معطر در سه نت اولیه، میانی و پایانی هستند.
نت اولیه عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت اولیه عطر، در اولین لحظه افشاندن عطر بروز می کنند. این بوی خوش حاصل ترکیب اسانس های سیب ، سالویا ، ترکیبات اوزونیک هستند.
نت میانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت میانی عطر، بعد از نت های اولیه بروز می کنند. عطر و بوی نت میانی حاصل ترکیب اسانس های اسطوخودوس ، شمعدانی ، جوز ، سرو هستند.
نت پایانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
نت پایانی عطر شامل رایحه های عنبر، جیر ، گیاه ناگارموتا، پونه کوهی هستند. این اسانس ها مدت زمان بیشتری باقی مانده و خط بوی بینظیری را به جا می گذارند.
برای اطلاع از قیمت عطر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و از اطلاعات کامل انواع عطر و ادکلن ها مطلع شوید و برای خرید انواع عطر بر روی خرید اینترنتی عطر و ادکلن اورجینال کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید