Loading...
دوشنبه 25 دی 1402 مدیر عطریمو 65 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه دیپ نایت


عطر اصل زنانه دیپ نایت محصول برند روبرتو ویزاری از کشور فرانسه است. روبرتو ویزاری این عطر بسیار خوشبو را در سال 2013 به بازار عطرهای گرم زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن دیپ نایت بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر دیپ نایت از نظر بویایی در گروه عطرهای مرکباتی معطر دسته بندی می شود. عطرهای مرکباتی معطر در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده دیپ نایت:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های میوه‌جات، یوزو هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های سدر ، یاس، شکوفه پرتقال ، چای ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های وانیل ، نعناع هندی ، سدر ، چوب صندل سفید روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
دیپ نایت یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید اینترنتی عطر و ادکلن کلیک کنید و انواع عطر و ادکلن های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید