Loading...
دوشنبه 25 دی 1402 مدیر عطریمو 58 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه مونت بلنک لجند اسپشال ادیشن 2014


ادکلن مردانه مونت بلنک لجند اسپشال ادیشن 2014 محصول برند مون بلان از کشور فرانسه است. مون بلان این عطر بسیار خوشبو را در سال 2014 به بازار عطرهای خنک مردانه معرفی و عرضه کرد. عطر اصل مونت بلنک لجند اسپشال ادیشن 2014 بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر مونت بلنک لجند اسپشال ادیشن 2014 از نظر بویایی در گروه عطرهای معطر فوژه دسته بندی می شود. عطرهای معطر فوژه در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر اولیویه پسکاکس است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. اولیویه پسکاکس هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده مونت بلنک لجند اسپشال ادیشن 2014 :
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های نعناع ، لیمو ترش سبز هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های سیب ، هل ، برگ بنفشه ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های روایح چوبی روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
مونت بلنک لجند اسپشال ادیشن 2014 یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید ادکلن کلیک کنید و انواع ادکلن های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید