Loading...
يكشنبه 24 دی 1402 مدیر عطریمو 70 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه گرین تروپیکال


برند الیزابت آردن از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2007 عطر اصل گرین تروپیکال را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند الیزابت آردن علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
الیزابت آردن کمپانی متعلق به ایالات متحده است. گرین تروپیکال - Green Tea Tropical از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی معطر میوه ای.هستند. رودریگو فلورز روی از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های سرخالو، گل ساعت ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل مگنولیا ، چای ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، میوه های استوایی است.
برای زنانه خرید آنلاین عطر گرین تروپیکال به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی گرین تروپیکال مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید