Loading...
شنبه 23 دی 1402 مدیر عطریمو 70 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه آکدنیز


عطر اصل مردانه - زنانه آکدنیز محصول برند یونیک لاکچری از کشور ترکیه است. یونیک لاکچری این عطر بسیار خوشبو را در سال 2019 به بازار عطرهای مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر آکدنیز بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر آکدنیز از نظر بویایی در گروه عطرهای معطر آبزی دسته بندی می شود. عطرهای معطر آبزی در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده آکدنیز:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های آب دریا ، لیمو ترش، گریپ فروت هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های سیب ، اسطوخودوس ، آویشن ، آناناس ، گل‌های سفید ، مورد، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، سدر ، چوب صندل سفید ، چرم روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خريد عطر اينترنتي کلیک کنید و انواع عطر های مردانه - زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید