Loading...
شنبه 23 دی 1402 مدیر عطریمو 57 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه ایو سن لورن مای سلف


برند ایو سن لورن از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2023 ادکلن ایو سن لورن مای سلف را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند ایو سن لورن علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
ایو سن لورن کمپانی متعلق به فرانسه است. ایو سن لورن مای سلف - MYSLF از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های معطر.هستند. کریستوف رینود از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شکوفه پرتقال ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی است.
برای مردانه خرید ادکلن ایو سن لورن مای سلف به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی ایو سن لورن مای سلف مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید