Loading...
جمعه 22 دی 1402 مدیر عطریمو 68 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه ایفوریا بلوسوم


ادکلن اصل زنانه ایفوریا بلوسوم محصول برند کالوین کلین از کشور ایالات متحده است. کالوین کلین این عطر بسیار خوشبو را در سال 2006 به بازار عطرهای خنک زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن برند ایفوریا بلوسوم بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر ایفوریا بلوسوم از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی گلی دسته بندی می شود. عطرهای شرقی گلی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر کارلوس بنایم، لاک دانگ است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. کارلوس بنایم، لاک دانگ هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده ایفوریا بلوسوم :
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های انار ، پرتقال کامکوات هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های لاله مردابی، ارکیده ، گل خرزه هندی، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، کهربا، روایح چوبی روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
ایفوریا بلوسوم یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید عطر اصل کلیک کنید و انواع عطر و ادکلن های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید