Loading...
پنجشنبه 21 دی 1402 مدیر عطریمو 51 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه آزارو ویزیت زنانه


ادکلن زنانه آزارو ویزیت زنانه محصول برند آزارو از کشور فرانسه است. آزارو این عطر بسیار خوشبو را در سال 2002 به بازار عطرهای گرم زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اصل آزارو ویزیت زنانه بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر آزارو ویزیت زنانه از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی چوبی مُشکی دسته بندی می شود. عطرهای گلی چوبی مُشکی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر دومیتیل برتیه، اولیویه پولژ است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. دومیتیل برتیه، اولیویه پولژ هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده آزارو ویزیت زنانه:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های فلفل ، نارنج هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، سدر ، روایح چوبی، پلومریا، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های دانه تونکا ، لوبان ، مشک ، کهربا روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
آزارو ویزیت زنانه یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید اینترنتی عطر کلیک کنید و انواع عطر اصل های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید