Loading...
پنجشنبه 21 دی 1402 مدیر عطریمو 45 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه آبی


برند لاگوست از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2011 ادکلن برند آبی را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند لاگوست علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
لاگوست کمپانی متعلق به فرانسه است. آبی - L.12.12. Bleu از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های چایپر.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نعناع ، گریپ فروت ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل سالویا ، شکوفه پرتقال ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، سدر ، سرخس است. آبی از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید عطر اورجینال آبی به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی آبی مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید