Loading...
پنجشنبه 21 دی 1402 مدیر عطریمو 73 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه من


برند مارک جاکوبز از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2002 ادکلن من را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند مارک جاکوبز علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
مارک جاکوبز کمپانی متعلق به ایالات متحده است. من - Marc Jacobs Men از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی چوبی گلی مُشکی.هستند. رالف شویگر از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، هل ، زنجبیل ، سرو ، زیره سبز، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، گل پنجه مریم ، برگ انجیر ، آب ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، سدر است. من از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید عطر اورجینال من به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی من مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید