Loading...
سه شنبه 19 دی 1402 مدیر عطریمو 52 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه چزاره پاچیوتی فور هیم


برند چزاره پاچیوتی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2011 عطر اصل چزاره پاچیوتی فور هیم را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند چزاره پاچیوتی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
چزاره پاچیوتی کمپانی متعلق به ایتالیا است. چزاره پاچیوتی فور هیم - Cesare Paciotti For Him از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی چوبی ادویه ای.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، اسطوخودوس ، هل ، زنجبیل ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل بنفشه ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، چوب کشمیر ، گیاه ناگارموتا است. چزاره پاچیوتی فور هیم از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید آنلاین عطر چزاره پاچیوتی فور هیم به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی چزاره پاچیوتی فور هیم مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید