Loading...
يكشنبه 17 دی 1402 مدیر عطریمو 57 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه لایت بلو فوراور


برند دولچه گابانا ادکلن اصل لایت بلو فوراور را در سال 2021 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند دولچه گابانا همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
دولچه گابانا در ایتالیا ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، لایت بلو فوراور می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Light Blue Forever از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییگلی میوه ای. قرار داده است. الیور کرسپ از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های لیمو ترش، سیب ، پرتقال خونی ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح شکوفه پرتقال ، گل‌های سفید ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، سدر ، کشمران از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید آنلاین عطر لایت بلو فوراور به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لایت بلو فوراور کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید