Loading...
جمعه 15 دی 1402 مدیر عطریمو 77 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه الیکسیر آمبرزیا 24


برند سنت استوری از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2017 ادکلن الیکسیر آمبرزیا 24 را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند سنت استوری علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
سنت استوری کمپانی متعلق به ایالات متحده است. الیکسیر آمبرزیا 24 - 24 Elixir Ambrosia از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترخون ، زعفران ، گل اوسمانتوس ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، فریزیا ، یاس، ارکیده ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، نعناع هندی ، پرالین است. الیکسیر آمبرزیا 24 از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه - زنانه خرید ادکلن الیکسیر آمبرزیا 24 به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی الیکسیر آمبرزیا 24 مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید