Loading...
پنجشنبه 14 دی 1402 مدیر عطریمو 80 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه نود بوکت


برند زارا از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2016 عطر اصل نود بوکت را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند زارا علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
زارا کمپانی متعلق به اسپانیا است. نود بوکت - Nud.e Bouquet از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های گلی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، لاله مردابی، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گل آفتاب پرست، پیچ امین الدوله ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، وانیل ، چوب صندل سفید است. نود بوکت از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر اصل نود بوکت به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی نود بوکت مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید