Loading...
دوشنبه 11 دی 1402 مدیر عطریمو 69 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه ایو سن لورن پاریزین ادو پرفیوم


برند ایو سن لورن ادکلن ایو سن لورن پاریزین ادو پرفیوم را در سال 2009 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند ایو سن لورن همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
ایو سن لورن در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، ایو سن لورن پاریزین ادو پرفیوم می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Parisienne EDP از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییگلی چوبی مُشکی. قرار داده است. طبیعت عطر ایو سن لورن پاریزین ادو پرفیوم معتدل است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های توت سیاه، کرانبری ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، بنفشه ، گل صدتومانی، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، نعناع هندی ، خس خس ، چوب صندل سفید از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید ادکلن اورجینال ایو سن لورن پاریزین ادو پرفیوم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی ایو سن لورن پاریزین ادو پرفیوم کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید