Loading...
دوشنبه 11 دی 1402 مدیر عطریمو 61 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه نات


برند بوتگا ونتا از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2014 ادکلن اصل نات را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند بوتگا ونتا علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
بوتگا ونتا کمپانی متعلق به ایتالیا است. نات - Knot از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های گلی.هستند. دانیالا روش آندرایه از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نارنگی ماندارین، بهار نارنج، شکوفه پرتقال ، لیمو ترش سبز، نارنگی یافا، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، اسطوخودوس ، گل صدتومانی، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، مشک است. نات از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر اورجینال نات به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی نات مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید