Loading...
يكشنبه 10 دی 1402 مدیر عطریمو 52 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه اجمل اووک فور هیم


برند اجمل ادکلن اجمل اووک فور هیم را به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند اجمل همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
اجمل در امارات متحده عربی ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت امارات متحده عربی هستید، اجمل اووک فور هیم می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Evoke for Him از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویایی خاص و خوشبویی قرار داده است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، سیب ، اسطوخودوس ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح ریشه زنبق، هل ، گل آفتاب پرست، سرو کوهی ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، خس خس ، چوب صندل سفید از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید ادکلن اصل اجمل اووک فور هیم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی اجمل اووک فور هیم کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید