Loading...
شنبه 09 دی 1402 مدیر عطریمو 64 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه لینیج


برند آمواج از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2023 عطر لینیج را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند آمواج علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
آمواج کمپانی متعلق به عمان است. لینیج - Lineage از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی ادویه ای.هستند. کرینه وینچون اسپهنر از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های زنجبیل ، زعفران ، فلفل سیچوان ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل صمغ درختچه مر، صمغ کندر ، شنبلیله، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های لوبان ، نعناع هندی ، خس خس ، صمغ درختچه مر، لابدانیوم، صمغ کندر است.
برای مردانه - زنانه خرید ادکلن اورجینال لینیج به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی لینیج مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید