Loading...
پنجشنبه 07 دی 1402 مدیر عطریمو 68 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه جیونچی پلی فور هر ادو تویلت


ادکلن زنانه جیونچی پلی فور هر ادو تویلت محصول برند جیونچی از کشور فرانسه است. جیونچی این عطر بسیار خوشبو را در سال 2013 به بازار عطرهای معتدل زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن جیونچی پلی فور هر ادو تویلت بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر جیونچی پلی فور هر ادو تویلت از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی میوه ای دسته بندی می شود. عطرهای گلی میوه ای در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده جیونچی پلی فور هر ادو تویلت:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های هلو ، انگور فرنگی سفید هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های زنبق ، شیرین بیان ، آمیریس، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
جیونچی پلی فور هر ادو تویلت یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید ادکلن کلیک کنید و انواع عطر اصل های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید