Loading...
پنجشنبه 07 دی 1402 مدیر عطریمو 56 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه - زنانه بیانکو دی کارارا


برند سالواتوره فراگامو از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2013 ادکلن بیانکو دی کارارا را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند سالواتوره فراگامو علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
سالواتوره فراگامو کمپانی متعلق به ایتالیا است. بیانکو دی کارارا - Bianco di Carrara از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی چوبی گلی مُشکی.هستند. لوکاس سوزاک از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های بهار نارنج، فلفل ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل خس خس ، انجیر ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، مشک است. بیانکو دی کارارا از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه - زنانه خرید ادکلن اورجینال بیانکو دی کارارا به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی بیانکو دی کارارا مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید