Loading...
چهارشنبه 06 دی 1402 مدیر عطریمو 60 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه آمواج گایدنس


برند آمواج از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2023 عطر اصل آمواج گایدنس را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند آمواج علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
آمواج کمپانی متعلق به عمان است. آمواج گایدنس - Guidance از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی گلی میوه ای.هستند. کوئنتین بیش از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های گلابی ، صمغ کندر ، فندق ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، یاس، زعفران ، گل اوسمانتوس ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های وانیل ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم، عنبر، چوب آکیگالا است.
برای مردانه - زنانه خرید عطر آمواج گایدنس به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی آمواج گایدنس مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید