Loading...
دوشنبه 04 دی 1402 مدیر عطریمو 59 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل آمواج اپوس 15 کینگ بلو


کمپانی آمواج در سال 2023 این عطر اصل مردانه - زنانه را با نام آمواج اپوس 15 کینگ بلو معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. صاحب امتیاز این عطر اصل آمواج است.
عطر های این کمپانی ساخت کشور عمان هستند.
عطرها ترکیبی از آمیزه های متفاوت هستند که در کنار هم بوی نهایی عطر را می سازند. در ادامه این مقاله به بررسی اسانس های این عطر مردانه - زنانه می پردازیم:
آمواج اپوس 15 کینگ بلو در گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. این گروه بویایی شامل اسانس های متنوعی است.
حمید مراتی کاشانی، الکسیس گروگون از متخصصین عطرسازی است و رایحه بینظیر این عطر را ساخته است. عطر مردانه - زنانه یکی از برترین عطرهای این گروه بویایی از این برند است.
نت های سازنده عطر:
عطرها ترکیبی از مواد طبیعی و معطر در سه نت اولیه، میانی و پایانی هستند.
نت اولیه عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت اولیه عطر، در اولین لحظه افشاندن عطر بروز می کنند. این بوی خوش حاصل ترکیب اسانس های نارنگی ماندارین، انگور فرنگی سیاه، فلفل صورتی هستند.
نت میانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت میانی عطر، بعد از نت های اولیه بروز می کنند. عطر و بوی نت میانی حاصل ترکیب اسانس های کهربا، صمغ کندر هستند.
نت پایانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
نت پایانی عطر شامل رایحه های نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، چرم ، درخت بلوط ، عود هستند. این اسانس ها مدت زمان بیشتری باقی مانده و خط بوی بینظیری را به جا می گذارند.
برای اطلاع از قیمت ادکلن بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و از اطلاعات کامل انواع عطر و ادکلن ها مطلع شوید و برای خرید انواع عطر بر روی خرید عطر کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید