Loading...
جمعه 01 دی 1402 مدیر عطریمو 62 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه او دو سویر


ادکلن زنانه او دو سویر محصول برند سیسلی از کشور فرانسه است. سیسلی این عطر بسیار خوشبو را در سال 1990 به بازار عطرهای زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر او دو سویر بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر او دو سویر از نظر بویایی در گروه عطرهای چایپر گلی دسته بندی می شود. عطرهای چایپر گلی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر جینین مونگین، ایزبل دو اورنانو 3، هوبرت دو اورنانو است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. جینین مونگین، ایزبل دو اورنانو 3، هوبرت دو اورنانو هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده او دو سویر:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های نارنگی ماندارین، گریپ فروت هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، زنبق ، میخک صدپر ، یاس، گل برف ، لابدانیوم، گل یلانگ ، سرو کوهی ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، کهربا روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید عطر و ادکلن کلیک کنید و انواع عطر های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید