Loading...
پنجشنبه 30 آذر 1402 مدیر عطریمو 108 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه سیگنچر


برند مون بلان از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2020 ادکلن سیگنچر را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند مون بلان علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
مون بلان کمپانی متعلق به فرانسه است. سیگنچر - Signature از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. ناتالی گراچیا چتو، گیلوم فلاورینگ از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نارنگی یافا، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گل یلانگ ، گل صدتومانی، مگنولیا ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های لوبان ، مشک ، وانیل است.
برای زنانه خريد عطر اينترنتي سیگنچر به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی سیگنچر مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید