Loading...
چهارشنبه 29 آذر 1402 مدیر عطریمو 103 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه سی کی آل


برند کالوین کلین از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2017 ادکلن اصل سی کی آل را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند کالوین کلین علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
کالوین کلین کمپانی متعلق به ایالات متحده است. سی کی آل - CK All از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های مرکباتی.هستند. آلبرتو موریلاس، هری فریمونت از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، نارنگی ماندارین، شکوفه گریپ فروت، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل فریزیا ، یاس، گل سوسن، ریواس ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، خس خس است. سی کی آل از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه - زنانه خرید ادکلن سی کی آل به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی سی کی آل مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید