Loading...
چهارشنبه 29 آذر 1402 مدیر عطریمو 64 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه پیور گلد


برند روبرتو ویزاری از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2015 ادکلن اصل پیور گلد را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند روبرتو ویزاری علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
روبرتو ویزاری کمپانی متعلق به فرانسه است. پیور گلد - Pure Gold از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی مرکباتی معطر.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نارنگی ماندارین، نارنج، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گل آفتاب گردان، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، وانیل ، نعناع ، چوب کشمیر است.
برای زنانه خرید عطر و ادکلن پیور گلد به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی پیور گلد مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید