Loading...
سه شنبه 28 آذر 1402 مدیر عطریمو 60 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه آمواژ اپوس 10


برند آمواج از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2016 عطر اصل آمواژ اپوس 10 را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند آمواج علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
آمواج کمپانی متعلق به عمان است. آمواژ اپوس 10 - The Library Collection Opus X از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های رز ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شمعدانی ، چرم ، روغن جلا، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های گل یلانگ ، بوی فلزات، نوعی کهربا، عود لائوس است. آمواژ اپوس 10 از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه - زنانه خريد عطر اينترنتي آمواژ اپوس 10 به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی آمواژ اپوس 10 مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید