Loading...
سه شنبه 28 آذر 1402 مدیر عطریمو 64 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه مونداین


برند پاریس بلو از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند ادکلن برند مونداین را معرفی و روانه بازار کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند پاریس بلو علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
پاریس بلو کمپانی متعلق به فرانسه است. مونداین - Mondaine EDP از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی گلی میوه ای.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های گریپ فروت ، فلفل صورتی ، هلو ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، فریزیا ، زنبق ، یاس، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، سدر است. مونداین از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر مونداین به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی مونداین مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید