Loading...
دوشنبه 27 آذر 1402 مدیر عطریمو 64 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه فیوشن ساکری ابسکیور


برند ماجدا بکالی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2012 ادکلن برند فیوشن ساکری ابسکیور را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند ماجدا بکالی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
ماجدا بکالی کمپانی متعلق به فرانسه است. فیوشن ساکری ابسکیور - Fusion Sacree Obscur از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی ادویه ای.هستند. برتراند دوشافو از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، پرتقال، بهار نارنج، اسطوخودوس ، هل ، بالنگ ، کرفس، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شمعدانی ، میخک صدپر ، ادویه گل میخک ، قهوه ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های لوبان ، مشک ، وانیل ، سدر ، چوب صندل سفید ، عنبر، اوپوپوناکس ، شیرین بیان ، کارامل است. فیوشن ساکری ابسکیور از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه - زنانه خرید عطر اصل فیوشن ساکری ابسکیور به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی فیوشن ساکری ابسکیور مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید