Loading...
شنبه 25 آذر 1402 مدیر عطریمو 71 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه کیس


برند ریحانا از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2017 ادکلن اصل کیس را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند ریحانا علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
ریحانا کمپانی متعلق به ایالات متحده است. کیس - Rihanna Kiss از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های گلی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های بهار نارنج، فریزیا ، آلو ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گاردنیای یاسمنی، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، وانیل ، سدر ، چوب کشمیر ، عنبر است. کیس از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر اورجینال کیس به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی کیس مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید