Loading...
سه شنبه 21 آذر 1402 مدیر عطریمو 71 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه کاستا آزارا


برند تام فورد عطر و ادکلن کاستا آزارا را در سال 2021 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند تام فورد همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
تام فورد در ایالات متحده ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، کاستا آزارا می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Costa Azzurra از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییمعطر آبزی. قرار داده است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های جلبک دریایی، هل ، گل ختی ، عود، چوب خیس سواحل، تخم کرفس ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح نارنگی ماندارین، لیمو ترش، اسطوخودوس ، گیاه درمنه، سرو ، مورد، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. وانیل ، خس خس ، درخت بلوط ، روایح دودی، صمغ کندر ، صمغ درخت مصطکی از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید اینترنتی عطر و ادکلن کاستا آزارا به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی کاستا آزارا کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید