Loading...
يكشنبه 19 آذر 1402 مدیر عطریمو 59 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه جووی پاریس توش فینال


برند جوووی پاریس ادکلن برند جووی پاریس توش فینال را در سال 2019 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند جوووی پاریس همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
جوووی پاریس در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، جووی پاریس توش فینال می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Touche Finale از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییرایحه های گلی. قرار داده است. ونینا موراشیل از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های گل ابریشم ، فلفل صورتی ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، سدر ، یاس، برگ بنفشه ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، چوب صندل سفید ، گل آفتاب پرست از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید عطر جووی پاریس توش فینال به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی جووی پاریس توش فینال کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید