Loading...
چهارشنبه 15 آذر 1402 مدیر عطریمو 69 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه رد دور


برند الیزابت آردن از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 1998 عطر رد دور را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند الیزابت آردن علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
الیزابت آردن کمپانی متعلق به ایالات متحده است. رد دور - Red Door از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. کارلوس بنایم از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های رز ، بنفشه ، بادیان رومی، شکوفه پرتقال ، آلو ، هلو ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، فریزیا ، میخک صدپر ، یاس، گل برف ، گل یلانگ ، عسل ، گل مریم ، ارکیده ، گل سوسن، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های لوبان ، مشک ، کهربا، خس خس ، سدر ، چوب صندل سفید ، گل آفتاب پرست است. رد دور از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید ادکلن اورجینال رد دور به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی رد دور مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید