Loading...
دوشنبه 13 آذر 1402 مدیر عطریمو 78 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن کلایو کریستین بلوند امبر


کمپانی کلایو کریستین در سال 2022 این عطر و ادکلن مردانه - زنانه را با نام کلایو کریستین بلوند امبر معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. صاحب امتیاز این ادکلن برند کلایو کریستین است.
عطر های این کمپانی ساخت کشور انگلستان هستند.
عطرها ترکیبی از آمیزه های متفاوت هستند که در کنار هم بوی نهایی عطر را می سازند. در ادامه این مقاله به بررسی اسانس های این عطر مردانه - زنانه می پردازیم:
کلایو کریستین بلوند امبر در گروه بویایی رایحه های شرقی دسته بندی می شود. این گروه بویایی شامل اسانس های متنوعی است.
از عطرسازان مطرح حوزه عطرسازی رایحه بینظیر این عطر را خلق کرده است. عطر مردانه - زنانه یکی از برترین عطرهای این گروه بویایی از این برند است.
نت های سازنده عطر:
عطرها ترکیبی از مواد طبیعی و معطر در سه نت اولیه، میانی و پایانی هستند.
نت اولیه عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت اولیه عطر، در اولین لحظه افشاندن عطر بروز می کنند. این بوی خوش حاصل ترکیب اسانس های ترنج ، گریپ فروت ، هل ، زنجبیل ، فلفل صورتی ، نارنج، صمغ کندر ، رام (نوشیدنی) هستند.
نت میانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت میانی عطر، بعد از نت های اولیه بروز می کنند. عطر و بوی نت میانی حاصل ترکیب اسانس های چوب صندل سفید ، ریشه زنبق، یاس، گل تنباکوی سفید ، گل مریم ، زعفران ، گل اوسمانتوس ، خشکبار هستند.
نت پایانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
نت پایانی عطر شامل رایحه های دانه تونکا ، مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، خس خس ، سدر ، صمغ درختچه مر، لابدانیوم هستند. این اسانس ها مدت زمان بیشتری باقی مانده و خط بوی بینظیری را به جا می گذارند.
برای اطلاع از قیمت عطر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و از اطلاعات کامل انواع عطر و ادکلن ها مطلع شوید و برای خرید انواع عطر بر روی خرید عطر اینترنتی کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید