Loading...
دوشنبه 13 آذر 1402 مدیر عطریمو 68 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه عود سیلک مود


ادکلن برند مردانه - زنانه عود سیلک مود محصول برند میسون فرانسیس کورکجان از کشور فرانسه است. میسون فرانسیس کورکجان این عطر بسیار خوشبو را در سال 2013 به بازار عطرهای گرم مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اصل عود سیلک مود بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر عود سیلک مود از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های شرقی دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های شرقی در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر فرانسیس کرکجان است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. فرانسیس کرکجان هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده عود سیلک مود:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های رز ، بابونه ، پاپیروس ، عود هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند.
طبیعت عطر:
عود سیلک مود یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید ادکلن کلیک کنید و انواع ادکلن های مردانه - زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید