Loading...
دوشنبه 13 آذر 1402 مدیر عطریمو 57 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه جنتلمن ادو پرفیوم ریزرو پرایو


برند جیونچی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2022 عطر اصل جنتلمن ادو پرفیوم ریزرو پرایو را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند جیونچی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
جیونچی کمپانی متعلق به فرانسه است. جنتلمن ادو پرفیوم ریزرو پرایو - Gentleman Eau de Parfum Reserve Privée از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی وانیلی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل زنبق ، شاه بلوط، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های کهربا، ویسکی است. جنتلمن ادو پرفیوم ریزرو پرایو از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید ادکلن اصل جنتلمن ادو پرفیوم ریزرو پرایو به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی جنتلمن ادو پرفیوم ریزرو پرایو مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید