Loading...
دوشنبه 13 آذر 1402 مدیر عطریمو 88 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه جیورجیو آرمانی مای وی پارفوم


برند جیورجیو آرمانی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2023 عطر اصل جیورجیو آرمانی مای وی پارفوم را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند جیورجیو آرمانی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
جیورجیو آرمانی کمپانی متعلق به ایتالیا است. جیورجیو آرمانی مای وی پارفوم - My Way Parfum از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی گلی چوبی مُشکی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، شکوفه پرتقال ، نارنج، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گل مریم ، گل ختی ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، وانیل ، سدر است. جیورجیو آرمانی مای وی پارفوم از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر اورجینال جیورجیو آرمانی مای وی پارفوم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی جیورجیو آرمانی مای وی پارفوم مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید