Loading...
يكشنبه 12 آذر 1402 مدیر عطریمو 67 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه دوان رز


عطر اصل زنانه دوان رز محصول برند دولچه گابانا از کشور ایتالیا است. دولچه گابانا این عطر بسیار خوشبو را در سال 2009 به بازار عطرهای معتدل زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن دوان رز بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر دوان رز از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های گلی دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های گلی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده دوان رز:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های نارنگی ماندارین، سرخالو، مشک ، وانیل ، رز ، چوب صندل سفید ، گریپ فروت ، گل برف ، انگور فرنگی سیاه، گل صدتومانی، گل ختی ، گل سوسن هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند.
طبیعت عطر:
دوان رز یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید ادکلن اصل کلیک کنید و انواع عطر اصل های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید