Loading...
آخرین پست ها
دوشنبه 28 خرداد 1403
دوشنبه 28 خرداد 1403
يكشنبه 27 خرداد 1403
يكشنبه 27 خرداد 1403
شنبه 26 خرداد 1403
شنبه 26 خرداد 1403
جمعه 25 خرداد 1403
پنجشنبه 24 خرداد 1403
پنجشنبه 24 خرداد 1403
پنجشنبه 24 خرداد 1403
چهارشنبه 23 خرداد 1403
چهارشنبه 23 خرداد 1403
چهارشنبه 23 خرداد 1403
دسته بندی
آرشیو
يكشنبه 12 آذر 1402 مدیر عطریمو 82 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه سارتوریال


ادکلن برند مردانه سارتوریال محصول برند پنهالیگونز از کشور انگلستان است. پنهالیگونز این عطر بسیار خوشبو را در سال 2010 به بازار عطرهای گرم مردانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن سارتوریال بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر سارتوریال از نظر بویایی در گروه عطرهای معطر فوژه دسته بندی می شود. عطرهای معطر فوژه در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر برتراند دوشافو است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. برتراند دوشافو هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده سارتوریال:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های آب دریا ، بهار نارنج، هل ، آلدهید ، زنجبیل ، فلفل ، برگ بنفشه ، بوی فلزات هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های اسطوخودوس ، چرم ، عسل ، گل پنجه مریم ، شکوفه لیمو ترش سبز، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های دانه تونکا ، مشک ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، سدر ، صمغ درختچه مر، عسل ، روایح چوبی، صمغ درخت گورجون روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
سارتوریال یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید آنلاین عطر کلیک کنید و انواع عطر و ادکلن های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید