Loading...
يكشنبه 12 آذر 1402 مدیر عطریمو 65 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه - زنانه 1957


برند شنل از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2019 عطر اصل 1957 را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند شنل علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
شنل کمپانی متعلق به فرانسه است. 1957 - Chanel 1957 از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های معطر.هستند. اولیویه پولژ از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های مشک ، گشنیز ، فلفل صورتی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل مشک ، شکوفه پرتقال ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، وانیل ، سدر ، عسل است.
برای مردانه - زنانه خريد عطر اينترنتي 1957 به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی 1957 مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید