Loading...
شنبه 11 آذر 1402 مدیر عطریمو 67 0
10

10

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه 10


عطر مردانه - زنانه 10 محصول برند کارتیر از کشور فرانسه است. کارتیر این عطر بسیار خوشبو را در سال 2009 به بازار عطرهای مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن 10 بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر 10 از نظر بویایی در گروه عطرهای معطر میوه ای دسته بندی می شود. عطرهای معطر میوه ای در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر متیلده لاران است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. متیلده لاران هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده 10:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های بنفشه ، آلدهید ، انگور فرنگی سیاه، بلوبری، فلفل صورتی ، دانه‌های قرمز ، پیچک هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند.

برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خريد عطر اينترنتي کلیک کنید و انواع ادکلن اصل های مردانه - زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید