Loading...
شنبه 11 آذر 1402 مدیر عطریمو 60 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه وای ات آرمیس


عطر مردانه وای ات آرمیس محصول برند بیوفرت لندن از کشور انگلستان است. بیوفرت لندن این عطر بسیار خوشبو را در سال 2015 به بازار عطرهای گرم مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اصل وای ات آرمیس بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر وای ات آرمیس از نظر بویایی در گروه عطرهای معطر ادویه ای دسته بندی می شود. عطرهای معطر ادویه ای در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده وای ات آرمیس:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های هل ، فلفل ، چای هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های روایح دودی، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های تنباکو ، عود، چوب درخت قان روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
وای ات آرمیس یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید ادکلن کلیک کنید و انواع ادکلن اصل های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید