Loading...
شنبه 11 آذر 1402 مدیر عطریمو 67 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه 1899 همینگوی


برند هیستویرز د پارفومز از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2013 ادکلن اصل 1899 همینگوی را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند هیستویرز د پارفومز علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
هیستویرز د پارفومز کمپانی متعلق به فرانسه است. 1899 همینگوی - 1899Hemingway از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی ادویه ای.هستند. جرالد گیزلن از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، فلفل ، سرو کوهی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل زنبق ، دارچین ، شکوفه پرتقال ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های کهربا، وانیل ، خس خس است. 1899 همینگوی از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه - زنانه خرید ادکلن اصل 1899 همینگوی به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی 1899 همینگوی مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید