Loading...
جمعه 10 آذر 1402 مدیر عطریمو 58 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه تراکوتا له پارفوم


برند گرلن از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2014 ادکلن اصل تراکوتا له پارفوم را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند گرلن علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
گرلن کمپانی متعلق به فرانسه است. تراکوتا له پارفوم - Terracotta Le Parfum از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های گلی.هستند. تیری واسر از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، نارگیل ، یاس تاهیتی، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، وانیل است. تراکوتا له پارفوم از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر و ادکلن تراکوتا له پارفوم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی تراکوتا له پارفوم مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید