Loading...
جمعه 10 آذر 1402 مدیر عطریمو 54 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه آزارو د موست وانتد


برند آزارو از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2021 ادکلن اصل آزارو د موست وانتد را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند آزارو علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
آزارو کمپانی متعلق به فرانسه است. آزارو د موست وانتد - The Most Wanted از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی ادویه ای.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های هل ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل تافی، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های چوب عنبر است.
برای مردانه خرید ادکلن آزارو د موست وانتد به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی آزارو د موست وانتد مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید